AG PRO Red Tea Owoce Leśne 1000 g
AG PRO Red Tea Owoce Leśne, Intensywna owocowa harmonia smaków!
Rozpuszczalna herbata o smaku owoców leśnych to wyjątkowe połączenie soczystych nut malin, jeżyn i innych leśnych owoców z delikatną bazą herbacianą. Jej bogaty aromat i głęboki, owocowy profil smakowy sprawiają, że doskonale orzeźwia i świetnie sprawdza się zarówno na ciepło, jak i w wersji chłodzonej.
AG PRO Red Tea Owoce Leśne, Starannie opracowana receptura została wzbogacona ekstraktem z hibiskusa oraz witaminą C, dzięki czemu napój zyskuje nie tylko intensywny smak, ale również atrakcyjny, głęboki kolor i funkcjonalny charakter. To idealna propozycja dla osób ceniących owocową świeżość i wygodę przygotowania.
AG PRO Red Tea Owoce Leśne, Stworzony z myślą o automatach vendingowych, doskonale sprawdza się w szpitalach, urzędach, szkołach, biurach oraz innych przestrzeniach publicznych. Zapewnia szybkie przygotowanie, niezawodne działanie i powtarzalną jakość w każdej porcji.
AG PRO Red Tea Owoce Leśne:
- Owocowy smak: bogata mieszanka leśnych owoców.
- Ekstrakt z hibiskusa: naturalna głębia i intensywny kolor.
- Witamina C: funkcjonalne wsparcie napoju.
- Na ciepło i zimno: idealny przez cały rok.
- Do automatów vendingowych: szybkie i niezawodne przygotowanie.
Skład
cukier, kwas: kwas cytrynowy, ekstrakt z hibiskusa, aromat, substancja przeciwzbrylająca: E341, witamina C.Produkt może zawierać śladowe ilości mleka lub laktozy.
Dawkowanie
10 g/ 150 ml gorącej wody
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | 1 659 kJ/396,4 kcal |
|---|
| Tłuszcz | g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 95 g |
|---|
| w tym cukry | 92 g |
| Białko | 0,16 g |
|---|
| Sól | 0,01 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 7 – Śladowe ilości | mleko |
|---|