AG budyń Gruszka z cynamonem 740 g
AG pudding Gruszka z cynamonem 740 g to pyszny bezglutenowy deser w praktycznym dużym opakowaniu, który łączy słodycz dojrzałych gruszek z delikatną nutą cynamonu. Świetnie smakuje podawany samodzielnie lub w połączeniu ze śmietaną, owocami lub biszkoptami, a dzięki swojej gładkiej konsystencji idealnie nadaje się również jako krem do wypełniania ciast i deserów. Opakowanie wystarcza na 10 litrów mleka, co czyni go skutecznym i niezawodnym rozwiązaniem dla stołówek szkolnych, restauracji, hoteli, cukierni i firm cateringowych, gdzie ważna jest jakość, doskonały smak i ekonomiczne wykorzystanie.
Skład
Skrobia kukurydziana, aromat, barwnik: beta-karoten. Produkt może zawierać śladowe ilości mleka lub laktozy.
Dawkowanie
740 g / 10 l mleka (14,8 g / 200 ml).
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | 1 489 kJ/355,8 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,1 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 88 g |
|---|
| w tym cukry | g |
| Białko | 0,3 g |
|---|
| Sól | 0,04 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 7 – Śladowe ilości | mleko |
|---|