AG Fine Tea czarna herbata o smaku czarnej porzeczki 200 g
Rozpuszczalny napój z ekstraktem z czarnej herbaty i intensywnym smakiem czarnej porzeczki nie tylko zachwyca kubki smakowe, ale wspiera organizm dzięki zawartości witaminy C. Niska wartość energetyczna sprawia, że AG Fine Tea jest idealnym towarzyszem codziennego nawadniania – zarówno jako gorący napój w chłodne dni, jak i orzeźwiająca mrożona herbata podczas upałów.
Doskonała rozpuszczalność, intensywny kolor i wyrazisty smak czynią go świetnym wyborem dla stołówek szkolnych, ośrodków pomocy społecznej czy innych placówek zbiorowego żywienia. Opakowanie 200 g pozwala przygotować do 10 litrów pysznego napoju.
Skład
Cukier, kwas: kwas jabłkowy, ekstrakt z czarnej herbaty 2,5% (czarna herbata, maltodekstryna), kwas: kwas cytrynowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza, witamina C.
Dawkowanie
200 g / 10 l wody (4 g / 200 ml).
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | 1 632 kJ/390 kcal |
|---|
| Tłuszcz | g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 92 g |
|---|
| w tym cukry | 90 g |
| Białko | 0,1 g |
|---|
| Sól | g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 7 – Śladowe ilości | mleko |
|---|