ENZO BENCINI Plus Joy 750 g
ENZO BENCINI Plus Joy
Uniwersalny napój kakaowy, który łatwo dopasowuje się do gustu i codziennego stylu życia. ENZO BENCINI Plus Joy to bezalkoholowy napój w proszku na bazie kakao i serwatki, słodzony sukralozą, dzięki czemu oferuje przyjemnie zrównoważony smak.
Można go przygotować zarówno z wodą, jak i mlekiem – na ciepło lub na zimno – co daje szerokie możliwości zastosowania w różnych sytuacjach.
Doskonale sprawdza się nie tylko jako napój do śniadania lub przekąska, ale również jako dodatek do jogurtu, owsianki czy twarogu.
Dzięki swojej wszechstronności i łatwości przygotowania produkt nadaje się do użytku w domach, szkołach, hotelowych bufetach śniadaniowych, kuchniach firmowych oraz placówkach medycznych.
ENZO BENCINI Plus Joy:
| Wartość energetyczna | 1 731 kJ/413,6 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 14 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 13 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 42 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,05 g |
| Pozostałe | g |
| Alergen 7 – Zawiera | mleko |
|---|
| Producent | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Republika Czeska |
|---|---|
| Trwałość (miesięcy) |
| Cena/jednostka | Ilość sztuk | Waga |
|---|---|---|
| szt. | 1 | 750 g |