CHICORY DREAM Basic 750 g
Delikatny smak, łatwość przygotowania i niezawodny rezultat w każdej filiżance sprawiają, że Chicory Dream Basic jest idealnym bezkofeinowym napojem kawowym do codziennego użytku. Mieszanka kawy z suszoną serwatką tworzy zrównoważony, gładki napój bez osadu, który jest szybki w przygotowaniu i przyjemny w piciu. Dzięki swojej wysokiej wydajności doskonale nadaje się do użytku domowego, jak również do miejsc o większym zużyciu, takich jak biura, stołówki szkolne, placówki służby zdrowia, domy spokojnej starości, hotele lub lokale gastronomiczne, gdzie ważna jest łatwa obsługa, stała jakość i ekonomiczna eksploatacja. Chicory Dream Basic to praktyczny wybór wszędzie tam, gdzie trzeba zaoferować smaczny i niewymagający ciepły napój dla szerokiego grona klientów.
Skład
Serwatka w proszku, preparat mlekozastępczy (syrop glukozowy, całkowicie utwardzony tłuszcz kokosowy, emulgator: E 471 i E 472e, białko mleka, stabilizator: E 340, E 331 i E 452, substancja przeciwzbrylająca: E 551, aromat), mieszanka ziaren kawy palonej z cykorią 10,6 % (jęczmień, żyto, cykoria 7 %).
Dawkowanie
750 g / 10 l gorącej wody ( 15 g / 200 ml).
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | 1 697 kJ/405,5 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 9,3 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,9 g |
| Węglowodany | 71 g |
|---|
| w tym cukry | 48 g |
| Białko | 8,3 g |
|---|
| Sól | 1,34 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 7 – Zawiera | mleko |
|---|