Honey Rings 375 g
Honey Rings
Płatki śniadaniowe Honey Rings to doskonały wybór na smaczny i szybki posiłek na rozpoczęcie dnia. Chrupiące, aromatyczne i o obniżonej zawartości cukrów, stanowią propozycję, która przypadnie do gustu całej rodzinie.
Ich delikatny miodowy smak sprawia, że świetnie komponują się z mlekiem, jogurtem lub świeżymi owocami, tworząc pełnowartościowe i przyjemne śniadanie.
To idealny sposób na rozpoczęcie dnia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy cenią klasyczne płatki śniadaniowe w nowoczesnej, lżejszej odsłonie.
| Wartość energetyczna | 1 495 kJ/357,2 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 27 g |
| Białko | 7,7 g |
| Sól | 0,44 g |
| Pozostałe | g |
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|---|
| Alergen 5 – Śladowe ilości | orzeszki ziemne |
| Alergen 6 – Śladowe ilości | soja |
| Alergen 7 – Śladowe ilości | mleko |
| Alergen 8 – Śladowe ilości | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia) |
| Producent | BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice, Republika Czeska |
|---|---|
| Trwałość (miesięcy) |
| Cena/jednostka | Ilość sztuk | Waga |
|---|---|---|
| szt. | 1 | 375 g |