AGIBERIA Przecier owocowy Jabłko & Gruszka 120g
Przecier owocowy o orzeźwiającym smaku jabłka i gruszki. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i ma szerokie zastosowanie. Idealne jako śniadanie, przekąska lub jako baza zdrowych przepisów. Nadaje się do szkół, przedszkoli, szpitali i domów seniora. Karton zawiera 48 sztuki produktu (48 x 120g).
Skład
Jabłka 85%, gruszki 15%, koncentrat cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy.
Dawkowanie
W zależności od potrzeb i zastosowania.
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 253 kJ/60,5 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,1 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 13 g |
|---|
| w tym cukry | 11 g |
| Białko | 0,3 g |
|---|
| Sól | g |
|---|
| Pozostałe | Witamina C na 100 g produktu 12 mg (15% referencyjnej wartości spożycia). g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 7 – Śladowe ilości | mleko |
|---|