Biogena for Lemonade Czarny bez & cytryna 1l
Smak:
Kwiat czarnego bzu z cytryną
Syrop odpowiedni do przygotowania domowej lemoniady lub napojów mieszanych. Nie zawiera konserwantów ani syntetycznych Barwników. Sprzedawany tylko w opakowaniach po 6 sztuk - poszczególne smaki można łączyć.
Skład
Cukier, sok jabłkowy z koncentratu 50%, kwas cytrynowy, aromat, sok cytrynowy z koncentratu 0,1%, sok z czarnego bzu z koncentratu 0,1%.
Dawkowanie
Stosunek rozcieńczenia 1:14.
Wartość odżywcza – 100 ml koncentratu
| Wartość energetyczna | 1 493 kJ/356,8 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,1 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| Węglowodany | 88,1 g |
|---|
| w tym cukry | 85,5 g |
| Białko | 0,1 g |
|---|
| Sól | 0,1 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|