Agiberia Sun Peach w soku 60x113 g
Orzeźwiający smak soczystych brzoskwiń w soku owocowym to lekka i przyjemna przekąska na każdy dzień. Agiberia Sun Peach in juice 60 szt. w opakowaniu to praktyczne porcje brzoskwiń w kostkach, które można zjeść w domu, w pracy, w szkole, w podróży, w upalne letnie dni, ale także przez cały rok. Świetnie nadają się jako szybka przekąska, samodzielnie lub zmieszane z białym jogurtem, a także znajdą zastosowanie w stołówkach szkolnych, restauracjach, hotelach, bufetach i lokalach gastronomicznych. Dzięki porcjowanemu opakowaniu ta owocowa przekąska jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie szuka się prostego, smacznego i orzeźwiającego rozwiązania.
Skład
Kostki brzoskwini 57,5%, woda, zagęszczony sok winogronowy 11,2%, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Dawkowanie
--
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | 241 kJ/57,6 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,2 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,05 g |
| Węglowodany | 13 g |
|---|
| w tym cukry | 11 g |
| Białko | 0,7 g |
|---|
| Sól | 0,05 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|