Biogena Fruity Garden Pure burak i jabłko 0,72 l
Jeśli szukasz koncentratu, który pozwoli Ci błyskawicznie uzyskać sok pełen naturalnej słodyczy i wyrazistego koloru, Pure Beetroot & Apple oferuje połączenie jabłek i buraków w najczystszej postaci. Wystarczy rozcieńczyć Jod w stosunku 1:5, aby uzyskać w 100% owocowo-warzywny sok o pełnym smaku. Mniejsze opakowanie 0,72 l sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla domów, kawiarni, małych firm, barów smoothie lub biur, w których opłaca się mieć zawsze pod ręką wysokiej jakości koncentrat. Sprzedawane w opakowaniach po 6 sztuk z opcją łączenia różnych smaków z kolekcji Fruity Garden, łatwo jest rozszerzyć asortyment, aby dopasować go do gustów klientów.
Skład
Koncentrat buraczany (50%), koncentrat jabłkowy (50%), przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, naturalny aromat buraczany.
Dawkowanie
Proporcja rozcieńczenia 1:5.
Wartość odżywcza – 100 ml napoju
| Wartość energetyczna | 1 009 kJ/241,1 kcal |
|---|
| Tłuszcz | g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 51 g |
|---|
| w tym cukry | 51 g |
| Białko | 3,7 g |
|---|
| Sól | g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|