AGIBERIA Mus Jabłko-Rokitnik 100 g (12szt.)
Liczba sztuk w opakowaniu:
12
AGIBERIA Mus Jabłko-Rokitnik, delikatny smak jabłka uzupełniony lekko kwaśną nutą rokitnika tworzy orzeźwiającą owocową kombinację, która naturalnie urozmaica codzienny jadłospis. Ta owocowa przekąska jabłkowo-rokitnikowa to przecier owocowy bez dodatku cukrów, zawierający wyłącznie naturalnie występujące cukry, odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Opakowanie zbiorcze to karton. Karton zawiera 12 sztuk produktu (12 x 100 g.).
AGIBERIA Mus Jabłko-Rokitnik , posiada praktyczne opakowanie jednorazowe, które umożliwia łatwe i higieniczne podawanie w domu, w szkołach, przedszkolach, domach spokojnej starości i innych placówkach gastronomicznych. Doskonale nadaje się jako szybkie śniadanie, przekąska lub jako baza do zdrowych przepisów i deserów. Wersja owocowa, która łączy w sobie prostotę, naturalny smak i wygodę codziennego stosowania.
AGIBERIA Mus Jabłko-Rokitnik:
- Najwyższej jakości: 100%n jabłko – rokitnik, naturalny, czysty smak bez dodatku cukru.
- Na każdą okazję: jako szybkie śniadanie, przekąska lub dodatek do deserów.
- Idealna konsystencja i wygodne opakowanie: gładki, delikatny mus w poręcznej tubce.
- Świetna alternatywa: zamiast klasycznych słodyczy, gdy masz ochotę na coś słodkiego, ale chcesz wybrać zdrowsza opcję.
- Opakowanie zbiorcze waga: 1,2kg
Skład
Mus jabłkowy 97%, sok z rokitnika 3%.
Dawkowanie
--
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 284 kJ/67,9 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,5 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| Węglowodany | 15 g |
|---|
| w tym cukry | 14 g |
| Białko | 0,5 g |
|---|
| Sól | 0,01 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|