BOMBUS 100% Fruit gummies strawberry 20 x 35 g
Bombus Fruit Energy – truskawkowe żelki pełne owocowego smaku
Podaruj sobie przekąskę bez wyrzutów sumienia! Cukierki Bombus Fruit Energy o smaku truskawkowym są wytwarzane w 100% z owoców, bez dodatku cukru, konserwantów i barwników. Zawierają wyłącznie naturalnie występujące cukry i są odpowiednie dla osób z celiakią i wegan. Dzięki praktycznemu opakowaniu 35 g idealnie nadają się jako przekąska w podróży, do szkoły lub pracy.
| Wartość energetyczna | 1 490 kJ/356 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| Węglowodany | 75 g |
| w tym cukry | 71 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0,1 g |
| Pozostałe | g |
| Producent | DMHERMES TRADE s.r.o., Červený dvůr 1172/17, 79401 Krnov, Republika Czeska |
|---|---|
| Smak | |
| Trwałość (miesięcy) |
| Cena/jednostka | Ilość sztuk | Waga |
|---|---|---|
| szt. | 1 | 35 g |