Maltagliati Spaghetti 3 kg
Maltagliati Spaghetti 3 kg
Długi kształt, który doskonale zatrzymuje sos i zachowuje jędrność nawet po ugotowaniu. Maltagliati Spaghetti semolinowe 3 kg są produkowane z najwyższej jakości semoliny z pszenicy durum i oferują autentyczny smak oraz niezawodną strukturę przy każdym przygotowaniu.
Doskonale pasują do sosów pomidorowych, śmietanowych i mięsnych, ale sprawdzają się również jako baza prostych włoskich przepisów z oliwą z oliwek i ziołami.
Dzięki opakowaniu 3 kg są idealne dla restauracji, stołówek szkolnych i zakładowych, hoteli i innych obiektów gastronomicznych, gdzie liczy się jakość surowców i efektywna organizacja zaopatrzenia.
Uniwersalny makaron do codziennego gotowania oraz zastosowań w profesjonalnej kuchni.
Maltagliati Spaghetti:
| Wartość energetyczna | 1 497 kJ/357,7 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 2,8 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,02 g |
| Pozostałe | g |
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|---|
| Alergen 3 – Śladowe ilości | jajka |
| Alergen 6 – Śladowe ilości | soja |
| Producent | Pastificio Fabianelli SPA, Via San Antonino, 107, 52043 Castiglion Fiorentino (Arezzo), Itálie |
|---|---|
| Trwałość (miesięcy) |
| Cena/jednostka | Ilość sztuk | Waga |
|---|---|---|
| szt. | 1 | 3 kg |