Vitamaxima Raw Bar Cashew & Mango 35 g
Vitamaxima Raw Bar Cashew & Mango 35 g
Naturalny baton owocowo-orzechowy stworzony z myślą o dostarczeniu energii w zdrowej i smacznej formie. Produkowany ze starannie wyselekcjonowanych składników, przetwarzanych metodą raw, dzięki czemu zachowuje maksymalną ilość wartości odżywczych.
Egzotyczne połączenie nerkowców i mango zachwyca harmonijnym smakiem, w którym kremowa nuta orzechów idealnie łączy się z naturalną słodyczą tropikalnych owoców.
W linii Raw Bar dostępne są także inne wyjątkowe warianty smakowe – orzeźwiająca malina z daktylami i kokosem oraz intensywny smak ziaren kakao dla miłośników czekoladowych akcentów.
Batony nie zawierają dodatku cukru, są bogate w błonnik, naturalnie bezglutenowe i odpowiednie dla wegan.
Idealne jako szybka przekąska w ciągu dnia, zdrowa alternatywa dla słodyczy lub praktyczny wybór w podróży.
Vitamaxima Raw Bar Cashew & Mango:
| Wartość energetyczna | 1 589 kJ/379,7 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 10 g |
| Węglowodany | 51 g |
| w tym cukry | 39 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0,05 g |
| Pozostałe | Obsah vlákniny 8,5 g na 100 g výrobku. g |
| Alergen 5 – Śladowe ilości | orzeszki ziemne |
|---|---|
| Alergen 8 – Zawiera | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia) |
| Sprzedawca | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Republika Czeska |
|---|---|
| Smak | |
| Trwałość (miesięcy) |
| Cena/jednostka | Ilość sztuk | Waga |
|---|---|---|
| kt | 1 | 35 g |
| ctn | 48 | 1680 g |