AG Groch zielony łuskany, połówki - 5 kg
Nie wymaga moczenia! Wystarczy ugotować, a po kilku minutach podać pyszną kaszę lub kremową zupę. Groch jest ceniony za łatwość przygotowania i przyjemny smak.
Skład
Hrách zelený.
Dawkowanie
--
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 1 434 kJ/342,7 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 1,8 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| Węglowodany | 55 g |
|---|
| w tym cukry | g |
| Białko | 19 g |
|---|
| Sól | g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Śladowe ilości | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 3 – Śladowe ilości | jajka |
|---|
| Alergen 7 – Śladowe ilości | mleko |
|---|
| Alergen 8 – Śladowe ilości | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia)
|
|---|