Miniroladka biszkoptowa z nadzieniem o smaku orzechów laskowych (5 × 45 g).
Delikatne ciastko z nadzieniem o smaku orzechów laskowych to ulubiona przekąska nie tylko wśród dzieci. Opakowanie zawiera 5 osobno zapakowanych sztuk, dzięki czemu sprawdza się także w małych lokalach gastronomicznych.
Skład
Cukr, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový, slunečnicový), pšeničná mouka, glukózo-fruktózový sirup, vejce, voda, dextróza, aromata, lískooříšková pasta (1,8 %), emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny, kakao se sníženým obsahem tuku, stabilizátor: sorbitol, kypřicí látky: uhličitany sodné, difosforečnany, jedlá sůl, sušená syrovátka, laktóza.
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 1 656 kJ/395,7 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 21 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 9,6 g |
| Węglowodany | 48 g |
|---|
| w tym cukry | 32 g |
| Białko | 3,3 g |
|---|
| Sól | 0,15 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 3 – Zawiera | jajka |
|---|
| Alergen 6 – Śladowe ilości | soja |
|---|
| Alergen 7 – Zawiera | mleko |
|---|
| Alergen 8 – Zawiera | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia)
|
|---|
| Alergen 10 – Śladowe ilości | Gorczyca |
|---|