SUMMMER mango, liofilizowane kawałki owoców (15 x 11 g)
Liofilizowane kawałki mango SUMMER – smak lata przez cały rok
Kawałki mango SUMMER suszone mrozem zachowują naturalny kolor, aromat i smak świeżego owocu. Dzięki delikatnemu procesowi liofilizacji pozostają chrupiące i pełne witamin – bez dodatku cukru, barwników i konserwantów. Idealne do jogurtu, musli, kaszy lub jako zdrowa przekąska. Opakowanie 15 × 11 g jest praktyczne zarówno do użytku domowego, jak i dla lokali gastronomicznych.
| Wartość energetyczna | 1 549 kJ/370,1 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 2,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| Węglowodany | 80 g |
| w tym cukry | 64 g |
| Białko | 3,1 g |
| Sól | 0,12 g |
| Pozostałe | g |
| Dystrybutor | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Republika Czeska |
|---|---|
| Smak | |
| Trwałość (miesięcy) |
| Cena/jednostka | Ilość sztuk | Waga |
|---|---|---|
| kt | 1 | 11 g |
| ctn | 15 | 165 g |