Paluszki z solą 30x60g
Solone paluszki w małym opakowaniu, które możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Karton zawiera 30 sztuk produktu (30 x 60 g).
Skład
Mąka pszenna ,sól 5% , tłuszcz roślinny, cukier, cukier wanilinowy (cukier, aromat wanilinowy),substancja spulchniająca: pirofosforan dwusodowy, difosforan disodowy, wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu.
Wartość odżywcza – 100 ml produktu
| Wartość energetyczna | 1 644 kJ/392,8 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 4,8 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| Węglowodany | 74 g |
|---|
| w tym cukry | 4 g |
| Białko | 10 g |
|---|
| Sól | 2,6 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 11 – Śladowe ilości | sezam |
|---|