Wafelek Attack o smaku śmietankowym 48x30 g
Chrupiące wafelki przekładane kremem śmietankowym oblane mleczną czekoladą.
Idealne na lekką i małą przekąskę.
Ilość w opakowaniu: 48 sztuk
Skład
mąka pszenna, polewa z mleka i kakao 22% (cukier, tłuszcz roślinny, masło palmowe i masło shea, pełnotłuste mleko w proszku 12%, odtłuszczone kakao 7%, serwatka w proszku, emulgatory E442 i E476, aromat), tłuszcz roślinny, palmowy i kokosowy, pełnotłuste mleko w proszku 12%, cukier, serwatka w proszku, skrobia kukurydziana, olej roślinny słonecznikowy, emulgator (lecytyny), substancja spulchniająca (węglany sodu), suszone żółtko jaja, aromat.
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 2 305 kJ/550,8 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 35 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 25 g |
| Węglowodany | 51 g |
|---|
| w tym cukry | 37 g |
| Białko | 7 g |
|---|
| Sól | 0,3 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 3 – Zawiera | jajka |
|---|
| Alergen 5 – Śladowe ilości | orzeszki ziemne |
|---|
| Alergen 6 – Śladowe ilości | soja |
|---|
| Alergen 7 – Zawiera | mleko |
|---|
| Alergen 8 – Śladowe ilości | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia)
|
|---|