Kulki kukurydziane owocowe 50x15g
Kulki kukurydziane o smaku owocowym. Karton zawiera 50 opakowań jednostkowych produktu (50 x 15g).
Skład
kasza kukurydziana, cukier, sól kuchenna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: kurkumina, chlorofil, beta karoten, koncentrat z buraka czerwonego, aromaty, olej roślinny rzepakowy.
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | 342,06 kJ/81,7 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 1,15 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,16 g |
| Węglowodany | 76,17 g |
|---|
| w tym cukry | 0,44 g |
| Białko | g |
|---|
| Sól | 0,07 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|