Napój Ice Tea brzoskwinia z sokiem 0,5l
Ice Tea to wyjątkowy napój który łączy w sobie orzeźwiający smak herbaty z soczystym aromatem brzoskwini. Wzbogacony naturalnym sokiem owocowym, ten napój niegazowany jest idealny do codziennego spożycia, zarówno w domu, jak i w pracy czy na wycieczkach.
Zgrzewka zawiera 6 sztuk produktu (6x500 ml).Skład
Woda; sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (19%); cukier
(A) lub syrop glukozowo-fruktozowy (B) (patrz kod na butelce); sok
brzoskwiniowy z zagęszczonego soku brzoskwiniowego (1%); ekstrakt herbaty
(0,12%); aromat; regulatory kwasowości: cytryniany sodu, kwas cytrynowy;
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja słodząca: glikozydy
stewiolowe.ze stewii.
Wartość odżywcza – 100 ml produktu
| Wartość energetyczna | 92 kJ/22 kcal |
|---|
| Tłuszcz | g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 5,1 g |
|---|
| w tym cukry | 4,9 g |
| Białko | g |
|---|
| Sól | 0,04 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|