Orzeszki w panierce wasabi Agiberia Peanuts Wasabi 40g
Orzeszki w panierce wasabi Agiberia Peanuts Wasabi 40g. Karton zawiera 80 sztuk produktu (80 x 40g).
Skład
Orzeszki ziemne 52% , Panierka o smaku wasabi (skrobia kukurydziana, modyfikowana skrobia kukurydziana, olej palmowy, maltodekstryna, dekstroza, sól, cukier, soja,
pszenica, przyprawy, hydrolizowane białko, regulatory kwasowości: dioctan sodu, kwas cytrynowy; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian dosodowy, aromaty, substancja spulchniająca: węglan amonu; barwnik: E 141 kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin).
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 2 145 kJ/512,5 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 28,8 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,4 g |
| Węglowodany | 45,8 g |
|---|
| w tym cukry | 8,9 g |
| Białko | 13,4 g |
|---|
| Sól | 2,1 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Zawiera | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 5 – Zawiera | orzeszki ziemne |
|---|
| Alergen 6 – Zawiera | soja |
|---|
| Alergen 8 – Śladowe ilości | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia)
|
|---|