Baton proteinowy BarMax protein peanut&caramel 45g
- W opakowaniu 2 szt batoników 22,5 g.
- W katonie jest 24 szt batoników.
- Wysokobiałkowa czekolada mleczna bez dodatku cukrów z nadzieniem (35 %) arachidowym z chrupkami i nadzieniem (15 %) karmelowym z kawałkami orzeszków arachidowych (10 %).Skład
Koncentrat białek serwatkowych w proszku (z mleka), nadzienie karmelowe [ekstrakt jabłka, koncentrat białek serwatkowych (z mleka) 14 %1, mleko zagęszczone niesłodzone 8,7 %, tłuszcz kokosowy, barwnik: karmel, emulgator: mono – i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, naturalny aromat], orzeszki arachidowe 10 %, substancja słodząca: maltitole, kawałki orzeszków arachidowych 10 %, tłuszcz kakaowy, koncentrat białek mleka w proszku, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, chrupki z białka mleka 1,4 %, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), sól, naturalny aromat orzeszka arachidowego (zawiera orzeszki arachidowe), pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), ekstrakt z wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32 %. Może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten.
Wartość odżywcza – 100 g produktu
| Wartość energetyczna | 2 133 kJ/509,7 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 33 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 16 g |
| Węglowodany | 28 g |
|---|
| w tym cukry | 15 g |
| Białko | 29 g |
|---|
| Sól | 0,48 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|
Zawartość alergenów
| Alergen 1 – Śladowe ilości | Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies) |
|---|
| Alergen 3 – Śladowe ilości | jajka |
|---|
| Alergen 5 – Zawiera | orzeszki ziemne |
|---|
| Alergen 6 – Zawiera | soja |
|---|
| Alergen 7 – Zawiera | mleko |
|---|
| Alergen 8 – Śladowe ilości | orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, makadamia)
|
|---|