FRUIT MOOD Wiśnia 25x10g
Przekąska owocowa FRUIT MOOD jest alternatywą dla tradycyjnych słodyczy, ponieważ nie zawiera dodanego cukru. Skład to 100% owoców, suszonych przy użyciu nowoczesnych technologii w temperaturach 40-60°C. Ten proces pozwala na niemal całkowite zachowanie wszystkich składników naturalnych owoców, w tym wielu witamin i minerałów.
Skład
jabłko (60 %),
wiśnia (40 %).
Wartość odżywcza – 100 g mieszanki
| Wartość energetyczna | kJ/0 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,3 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| Węglowodany | 73,2 g |
|---|
| w tym cukry | 12,7 g |
| Białko | 2,6 g |
|---|
| Sól | 0,1 g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|