AGTIVITEA Herbata owocowa truskawkowa 10×100 g
Smak:
Truskawka & Śmietanka
Zanurz się w aksamitnie delikatnym smaku herbaty AgtiviTea, która łączy soczyste truskawki z kremową nutą śmietanki. Ta harmonijna mieszanka owocowa zachwyci wszystkich miłośników słodkich napojów, zawierających co najmniej 50% prawdziwych owoców. Porcjowana herbata do zaparzania to doskonałe rozwiązanie na co dzień – zarówno w wersji na ciepło, jak i jako napój chłodzący. Praktyczne opakowanie z 10 dużymi saszetkami pozwala na przygotowanie aż 200 litrów napoju (1 saszetka = 20 litrów), co czyni ją efektywnym wyborem dla profesjonalnych punktów gastronomicznych – takich jak stołówki szkolne, szpitale, domy opieki czy hotele.
Skład
Kwiat hibiskusa, owoc jabłka, owoc ananasa, owoc rodzynki, owoc pomarańczy, liść truskawki 2%, korzeń lukrecji, aromat, aromat śmietankowy 2%, owoc truskawki 1%, korzeń buraka ćwikłowego.
Dawkowanie
--
Wartość odżywcza – 100 ml napoju
| Wartość energetyczna | 50 kJ/11,9 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,1 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 0,5 g |
|---|
| w tym cukry | 0,3 g |
| Białko | 0,3 g |
|---|
| Sól | g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|