Biogena Camellia Tea Wild Raspberry 20x2g
BIOGENA Camellia Tea Wild Raspberry, to propozycja dla wielbicieli klasycznych, owocowych smaków w wydaniu premium. Ta wyjątkowa herbata owocowa zostala stworzona na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, aby dostarczyć autentycznych doznań przy każdej zaparzonej filiżance.
BIOGENA Camellia Tea Wild Raspberry, oferuje wyraziste owocowe doznania z nutą dzikiej maliny, tworząc na języku delikatną słodko-kwaśną melodię. Każda filiżanka zachwyci intensywnie czerwonym naparem i wyrazistym malinowym zapachem, który otuli Twoją duszę.
BIOGENA Camellia Tea Wild Raspberry, ta herbata to idealny wybór dla sektora HORECA – hoteli, restauracji, kawiarni oraz nowoczesnych biur. Można ją podawać do śniadania, podczas popołudniowych przerw lub jako dodatek do deserów. Każde opakowanie zawiera 20 torebek herbaty.
BIOGENA Camellia Tea Wild Raspberry:
- Malinowy smak: wyrazista kompozycja dzikiej maliny o przyjemnym, słodko-kwaśnym profilu.
- Słodki aromat: intensywny zapach malin otula zmysły i podkreśla naturalny charakter naparu.
- Chwila przyjemności: idealna na relaksującą przerwę – doskonała solo lub jako dodatek do deserów.
Skład
Kwiat hibiskusa, owoc jabłka, liść jeżyny, owoc aronii, aromat, owoc maliny 8%, owoc dzikiej róży, owoc czarnego bzu, kwas: kwas cytrynowy.
Dawkowanie
Wartość odżywcza – 100 ml napoju
| Wartość energetyczna | 50 kJ/11,9 kcal |
|---|
| Tłuszcz | 0,1 g |
|---|
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g |
| Węglowodany | 0,4 g |
|---|
| w tym cukry | 0,2 g |
| Białko | 0,3 g |
|---|
| Sól | g |
|---|
| Pozostałe | g |
|---|